پخش زنده
English عربي
سه شنبه 2 آبان ماه 1396 ساعت: 09:0035
-
الف
+

آغاز تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «بازی نقاب‌ها»

سریال «بازی نقاب ها» به کارگردانی سیروس حسن پور در بندر ترکمن کلید خورد.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از روابط عمومی سریال، تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «بازی نقاب‌ها» به کارگردانی سیروس حسن پور ماه در بندر ترکمن کلید خورد و آزیتا حاجیان و سیما خضرآبادی مقابل دوربین رفتند.

«بازی نقاب‌ها» به قلم بهنام علیزاده به نگارش درآمده و در گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما در حال تولید است. لوکیشن‌های این مجموعه شامل بندرترکمن، گنبدکاووس، آغلا و قمیشان خواهد بود و بازیگران آن متشکل از بازیگران تهرانی و ترکمنی است.

«بازی نقاب‌ها» یک ملودرام عاشقانه است و برای نگارش آن تحقیقات بسیاری پیرامون به تصویر کشیدن آداب و سنن این منطقه و قوم ترکمن انجام شده است. داستان «بازی نقاب‌ها» راوی اتفاقاتی است که بین دو طایفه ترکمن می افتد که سال‌هاست با هم کدورت دارند و بازی روزگار سرنوشتی متفاوت را برای آنها رقم می‌زند.

جعفر دهقان، آزیتا حاجیان، سیما خضرآبادی، منوچهر آذر، رزیتا غفاری، بابک انصاری، یلدا قشقایی، مهرداد ضیائی، فرهاد بشارتی و مهسا هاشمی بخشی از بازیگران این سریال هستند و روز گذشته آزیتا حاجیان و سیما خضرآبادی روبروی دوربین قرار گرفتند.

بخشی از عوامل این سریال نیز عبارتند از مدیر فیلمبرداری: عباس عسگری، صدابرداری: رضا کنشلو، مدیر تولید: سعید شرفی کیا، طراح صحنه و لباس: کیوان ذوالفقاری.

ه خ/ س م

نظر شما
ارسال نظر
+