پخش زنده
English عربي
شنبه 29 مهر ماه 1396 ساعت: 14:248863
-
الف
+

آی‌فیلم مسابقه «نما به نما» را روی آنتن می‌برد

شبکه آی فیلم ، پخش مسابقه تلویزیونی «نما به نما» را به زودی  آغاز خواهد کرد.

به گزارش آی‌فیلم، مسابقه «نمابه‌نما» از اول آبان با فضایی متفاوت از مسابقه «۳۰۰ ثانیه» به تهیه کنندگی مجید محمودی به روی آنتن شبکه آی‌فیلم می‌رود.

محمودی درباره فضا و طرح مسابقه «نمابه‌نما» گفت: در ابتدای مسابقه شرکت کننده با ۲۰ مانیتور روبه‌رو می‌شود که با انتخاب یکی از این‌ها یا وارد فضای سؤالات خواهدشد یا یک بازی را انجام می‌دهد. به همین ترتیب تا ۴ مانیتور را انتخاب می‌کند و به بازی یا پاسخ به سؤالات ادامه می دهد تا رمز را پیداکند.

وی ادامه داد: با انجام یافتن هر مرحله، بخشی از رمز آشکار می‌شودکه در صورت پیدا شدن رمز و رفتن به خانه پایانی، شرکت کننده شانس خود را برای کسب جایزه ویژه امتحان می‌کند. در خانه پایانی نیز سؤالاتی در زمینه‌های مختلف طرح شده که شرکت کننده با پاسخ به تمام آن‌ها جایزه اصلی را کسب خواهدکرد، در غیر این صورت متناسب با تعداد سؤالاتی که پاسخ داده جایزه‌ای به او تعلق می‌گیرد.

تهیه کننده مسابقه «نمابه‌نما» با بیان اینکه بازی‌های طراحی شده همگی مبتنی بر هوش بصری، حافظه، سرعت عمل و دقت است، گفت: در صورتی که شرکت کننده نتواند به رمز دست یابد، متناسب با امتیازاتش جایزه‌ای به اوتعلق می‌گیرد.

گفتنی‌است، نجمه جودکی نوبت اول و سعید شیخ زاده نوبت دوم را اجرا خواهند کرد. همچنین حسین رفیعی مجری ۲ قسمت از مسابقه در طول هفته خواهد بود.

ه خ/ ص گ

نظر شما
ارسال نظر
کاربر مهمان

ببخشید چطوری میتونیم شرکت کنیم لطفا در کانال اطلاع رسانی کنید

جواد

اقای قربانی کجایید که شما بهترین مجری بودید من که واقعا دوستتان داشتم. حیف شد که در این سری مسابقه نیستید.

کاربر مهمان

سلام خسته نباشید من خیلی دوست دارم تو مسابقه تلویزیون شرکت کنم ولی خیلی سوالاتتون سخته واینکه تماس با شما رایگان نیست چرا پس اعلام میکنید که رایگان

حسینی

سلام با تشکر از مسابقه عالی و قشنگتون.برنامتون هیچ مشکلی نداره فقط مجری خانوم مسابقه نما به نما اصلادر کارشون ماهر نیستن و نمیتونن با شرکت کننده ها به درستی و مودبانه صحبت کنن.ممنون

مبین فولادوند

سلام ما الان170😂 امتیاز داری ولی مارو به پخش زنده نما به نما وصل نمیکنه چتور وصل شیم ممنون

مهسا صفری

لطفا مجری خانم را عوض کنید خیلی بد لباس میپوشن مخصوصا روسری

مونا

سلام.مسابقه عالیه اما مجری خانم خیلی غیر حرفه ای اجرا میکنن و پوششون جالب نیست

+