پخش زنده
English عربي
جمعه 29 بهمن ماه 1395 ساعت: 11:4132
-
الف
+

بازیگری که بخاطر «طلا» چاق شد

فیلم سینمایی «طلا» به کارگردانی «استیفن گاگان» از 27 ژانویه 2017 در آمریکای شمالی اکران شده است.

«متیو مک کاناهی» که برای بازی در فیلم باشگاه خریداران دالاس در سال 2013 ده‎ها کیلو وزن کم کرده بود و با بازی فوق العاده در این فیلم، اسکار را از آن خود کرد، این بار کاملاً در مسیری متفاوت ده‎ها کیلو اضافه کرده تا در فیلم «طلا» ایفای نقش کند.

«مک کاناهی» درباره نقش خود معقتد است؛ او مردی نیست که شانس اول برای رویای آمریکا را در اختیار داشته باشد. او در مسیرش برای رسیدن به خواسته‎هایش بارها دچار نوسان می‎شود. داستان فیلم به گونه‎ای است که فکر می‎کنم برای من درست شده است و احساس می‌کنم تنها کسی هستم که می‎تواند این نقش را ایفا کند.

«ماتیو مک کاناهی» با تغییر بدنی برای ایفای نقش‎های متفاوت بیگانه نیست، او برای بازی در فیلم «مجیک مایک» در سال 2012 نیز موفق شد بدنی کاملا عضله‎ای بسازد.

داستان فیلم «طلا» درباره رسوایی کمپانی معدن کانادایی در سال 1933 است. یک کمپانی معدن کانادایی به دروغ گزارش کرد که یک توده عظیم طلا در سایت خود در بوسانگ اندونزی پیدا کرده است. داستان فراز و فرود مدیر این کمپانی را که بعدها دچار یک ورشکستگی شد به تصویر می‎کشد. «مک کاناهی» در این فیلم در برابر «برایس دالاس هاوارد» و «ادگار رامیرز» بازی کرده است.

ا.ا

نظر شما
ارسال نظر
+